Tabulka velikosti Daniela prádlo

Tabulka velikosti Daniela prádloNa této stránce najdete tabulky velikosti Daniela prádlo. E-shop Daniela prádlo nabízí kvalitní značkové spodní prádlo za skvělé ceny. V nabídce mají množství modelů různých velikostí a i erotické spodní prádlo, dále stylové plavky, legíny a mnoho jiných doplňků.


Tabulka velikosti Daniela prádlo

Tabulka velikostí podprsenek

Velikost podprsenky657075808590
Obvod hrudníku pod prsy (v cm)63-6768-7273-7778-8283-8788-92
Přes prsaA77-7982-8487-8992-9497-99102-104
B79-8184-8689-9194-9699-101104-106
C81-8386-8891-9396-98101-103106-108
D83-8588-9093-9598-100103-105108-110
DD-90-9295-97100-102105-107110-112
F-92-9497-99102-104107-109112-114
G-94-9699-10104-106109-111114-116
Velikost podprsenky95100105110115120
Obvod hrudníku pod prsy (v cm)93-9798-102103-107108-112113-117118-122
Přes prsaA107-109112-114117-119122-124--
B109-111114-116119-121124-126129-131134-136
C111-113116-118121-123126-128131-133136-138
D113-115118-120123-125128-130133-135138-140
DD115-117120-122125-127130-132135-137140-142
F117-119122-124127-129132-134137-139142-144
G119-121124-126129-131134-136139-140144-146

 

Tabulka velikosti kalhotky

VelikostSMLXLXXL
Obvod boků (v cm)do 8888-9696-108108-112nad 112

 

Velikosti košilek

Velikost40424446485052
Obvod hrudníku (v cm)82-8586-8990-9394-9798-102103-107108-113
Obvod pasu (v cm)66-6970-7374-7778-8182-8586-9091-95
Obvod boků (v cm)92-9596-9899-101102-104105-108109-112113-116
Velikost544658606264
Obvod hrudníku (v cm)114-119120-125126-131132-137138-143144-149
Obvod pasu (v cm)96-102103-108109-114115-121122-128129-134
Obvod boků (v cm)117-121122-126127-132133-136139-144145-155

 

Košilky Livia Corsetti, Anais, Beauty Night, Chilirose, Ketty, Lupoline, Pigeon, Princess, Shirley, Vanilla

VelikostPas (v cm)Boky (v cm)KošíčkyPodprsenka
S/M57-7285-98A-C70-80
L/XL72-98100-119B-D80-95
VelikostSMLXL
3638384040424244
Obvod hrudníku82-8787-9292-9696-100
Obvod boků88-9292-9696-100100-104

 

Tabulka velikosti košilky DKaren

Rozměr/velikostSMLXLXXL
Obvod přes prsa (v cm)859095101106
Obvod boků (v cm)9297102108116

 

Košilky IRALL

VelikostSMLXL
3638384040424244
Obvod hrudníku82-8787-9292-9696-100
Obvod boků88-9292-9696-100100-104

 

Velikosti spodní prádlo Passion

VelikostPas (v cm)Boky (v cm)KošíčkyPodprsenka
S/M57-7285-98A-C70-80
L/XL72-98100-119B-D80-95
XXL/XXXL99-115120-140C-E95-105

 

Spodní prádlo Obsessive

VelikostPas (v cm)Obvod přes prsa (v cm)Obvod pod prsy (v cm)KošíčekVýška (v cm)Váha (v kg)
S/M57-7285-10070-75B, C145-17245-75
L/XL72-98100-11980-89B, C145-17265-85

 

Dámské bezešvé prádlo – Hannastyle

VelikostSMLXLXXL
3840424446
Obvod hrudníku (v cm)889296100104
Obvod pasu (v cm)67-6971-7375-7779-8183-85
Obvod boků (v cm)88-9292-9696-100100-104104-108

 

Velikosti kolekce KrisLine

Velikost
F859095100105110115120
UK3234363840424446
IT12345678
EU65707580859095100105
Obvod hrudníku63-6768-7273-7778-8283-8788-9293-9798-102103-107
Přes prsastarénové
AA77-7982-8487-8992-9497-99102-104107-109112-114117-119
BB79-8184-8689-9194-9699-101104-106109-111114-116119-121
CC81-8386-8891-9396-98101-103106-108111-113116-118121-123
DD83-8588-9093-9598-100103-105108-110113-115118-120123-125
EDD85-8790-9295-97100-102105-107110-112115-117120-122125-127
FE87-8992-9497-99102-104107-109112-114117-119122-124127-129
GF89-9194-9699-101104-106109-111114-116119-121124-126129-131
FF91-9396-98101-103106-108111-113116-118121-123126-128
G93-9598-100103-105108-110113-115118-120123-125
GG95-97100-102105-107110-112115-117120-122
H97-99102-104107-109112-114117-119
HH99-101104-106109-111114-116

 

VelikostXSSMLXLXXL3 XL4 XL5 XL
Košilky34-3636-3838-4040-4242-4444-4646-4848-5050-52
Kalhotky77-8585-9393-101101-109109-117117-125125-133133-141141-149

 

Podívejte se také i na tabulky velikostí:

 

Tabulka velikosti Kolekce EMILI

Košilky

VelikostSMLXLXXLXXXL
Výška (v cm)158-164158-164158-164164-170164-170164-170
Prsa (v cm)84-8892-96100-104108-112116-120124-128
Boky (v cm)92-96100-104108-112116-120124-128132-136

Kalhotky

VelikostSMLXL
Boky (v cm)84-9092-100102-110112-120
Výška (v cm)158-164164-180

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Back to top button