Tabulka velikosti nadměrné velikosti spodní prádlo

Tabulka nadměrné velikosti spodní prádloNa této stránce najdete tabulky velikosti nadměrných velikosti spodního prádla. Dámské oblečení, kalhotky, podprsenky a košilky v nadměrných velikostech.


Dámské oblečení velikosti

Dámské spodní prádlo nadměrné velikosti

Velikost3XL4XL5XL6XL
5658606264666870
Obvod hrudi (v cm)132-137138-143144-149150-155156-161162-167168-173174-179
Obvod pasu (v cm)115-121122-128129-134135-140141-146147-152153-158159-164
Obvod boků (v cm)133-138139-144145-150151-156157-162163-168169-174175-180

 

Podprsenky v nadměrných velikostech

Velikost567891011
9095100105110115120
Obvod pod prsy88-9293-9798-102103-107108-112113-117118-122
Obvod hrudi A102-104107-109112-114117-119122-124127-129132-134
Obvod hrudi B104-106109-111114-116119-121124-126129-131134-136
Obvod hrudi C106-108111-113116-118121-123126-128131-133136-138
Obvod hrudi D108-110113-115118-120123-125128-130133-135138-140
Obvod hrudi D-D,E110-112115-117120-122125-127130-132135-137140-142
Obvod hrudi F112-114117-119122-124127-129132-134137-139142-144
Obvod hrudi G114-116119-121124-126129-131134-136139-141144-146
Obvod hrudi H116-118121-123126-128131-133136-148141-143146-148

 

 

Nadměrné velikosti kalhotky a košilky

VelikostXLXXL3XL4XL
5456586064687276
Obvod hrudi (v cm)106110114118126134142150
Obvod boků (v cm)114118122126134140148156

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Back to top button