Prsa tabulka velikosti

Tabulka velikosti poprsíAčkoliv se to častokrát možná nezdá, tak vzhled a někdy i to jakou velikost mají prsa řeší mnohem více ženy, než samotní muži. Prsa znamenají pro ženu to, co pro muže penis. Jen málokterá žena může s klidným svědomím říci, že by na svých prsou vůbec nic nevylepšila. Ženy často trápí různé záležitosti spojené s prsy jako například jejich velikost, tvar, nesouměrnost, rozlévání do stran a různé další.

Kvalitní podprsenky v dnešní době však dokáží opravdu velké zázraky. Takže, dámy, což není naděleno od přírody, se dá vylepšit kvalitní spodním prádlem.

VelikostVelikost prsa (v cm)
AA0-12
A12-14
B14-16
C16-18
D18-20
E20-22
F22-24
G24-26
H26-28
I28-29

Jak změřit velikost prsou

Zjistit správnou velikost poprsí můžete dvěma způsoby – buď v prodejně, kde budete zkoušet takové množství podprsenek, až bude jedna přesně sedět na vaše prsa, nebo doma a to pomocí měření. Na to, abyste mohli takové měření doma absolvovat, potřebujete jen tři pomůcky – krejčovský metr, papír a pero.

Samotná velikost prsou se určuje z rozdílu obvodu hrudníku pod prsy a obvodu přes prsa. Tímto rozdílem se dá snadno odvodit velikost košíčků u podprsenek.

  • Obvod pod prsy měřte krejčovským metrem. Měřte těsně pod prsy. Metr by měl být natažený, ale neměl by se příliš zařezávat do kůže.
  • Obvod přes prsa měřte v nejširší části hrudníku. Přímo přes bradavky u žen a v podpaží u mužů.

Pro zajímavost podle některých statistik a průzkumů, české ženy nosí nejčastěji košíčky velikosti D.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Back to top button